sprzęt


i wyposażenie szklarni

sprzęt


i wyposażenie szklarni

Wybór języka:

Dlaczego my

Stanowimy czołówkę firm działających na potrzeby profesjonalnego ogrodnictwa szklarniowego
Po ponad dwudziestu latach działalności PRECIMET H.C.E.  jest znanym w kraju i za granicą producentem sprzętu i wyposażenia dla profesjonalnego ogrodnictwa szklarniowego. Kładziemy szczególny nacisk na budowanie długotrwałych więzi z klientami, partnerami handlowymi oraz dostawcami. Wszystkie relacje biznesowe opieramy na wzajemnym zaufaniu, jasnych zasadach współpracy oraz elastyczności w rozumieniu wzajemnych potrzeb. PRECIMET H.C.E. to więcej, niż tylko dostawca.

Indywidualne podejście
Potrzeby naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Satysfakcja klienta z realizacji wspólnych przedsięwzięć biznesowych jest dla nas nadrzędnym kryterium sukcesu. Jakość obsługi klienta, spełnienie jego oczekiwań, wspólne uzgodnienie potrzeb i możliwości, realizacja zamówienia, obsługa posprzedażowa — to najważniejsze elementy szeroko rozumianej kultury i organizacji naszej firmy. Dzielimy się posiadaną wiedzą i doświadczeniem, aby wspólnie osiągnąć pełną satysfakcję.

Długoterminowe inwestycje i relacje
Oferowane przez nas wyroby charakteryzują się długim okresem użytkowania, dlatego tak ważne są dla nas jakość i niezawodność oferowanych wyrobów. Równie istotnym elementem naszej działalności jest obsługa klienta w okresie trwania gwarancji i po jego zakończeniu. Zapewniamy odpowiednie zaplecze techniczne i serwisowe, aby szybko i sprawnie rozwiązywać ewentualne niedogodności.

Blisko klienta
Jesteśmy blisko potrzeb naszych klientów. Pracując na rynku krajowym i międzynarodowym, zawsze dążymy do pełnej satysfakcji klientów z dostarczanych wyrobów i świadczonych usług.

Bezpieczeństwo wyrobów
Inwestujemy wiele czasu i wysiłku w bezpieczeństwo oferowanych wyrobów. Wszystkie produkowane przez nas maszyny i urządzenia są projektowane z uwzględnieniem aktualnych dyrektyw oraz norm zharmonizowanych. Stale współpracujemy z akredytowanymi laboratoriami badawczymi, w których sprawdzamy i testujemy te wyroby, dla których bezpieczeństwo jest czynnikiem kluczowym.

Zarządzanie jakością
Organizacja PRECIMET H.C.E. bazuje na standardach norm jakościowych serii ISO 9000, która w niedługim czasie ponownie zostanie potwierdzona certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością.