sprzęt


i wyposażenie szklarni

sprzęt


i wyposażenie szklarni

Wybór języka:

O nas

Firma PRECIMET H.C.E. swoją działalność w branży ogrodniczej rozpoczęła w 1989 roku. Zaczynając od najprostszych przyrządów, stopniowo zdobywaliśmy doświadczenie i uznanie klientów, jednocześnie poszerzając ofertę o coraz bardziej zaawansowane technologicznie urządzenia. Dziś z powodzeniem konkurujemy z ofertą firm zachodnich.

Ponad połowa naszej produkcji realizowana jest na zamówienie klientów z krajów Unii Europejskiej: Holandii, Dani, Finlandii, Hiszpanii, Węgier, Czech. Urządzenia produkowane przez PRECIMET H.C.E. pracują również w gospodarstwach szklarniowych krajów Europy Wschodniej: Rosji, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Białorusi.

Na dzisiejszą ofertę handlową firmy składa się kilkanaście rodzajów wyrobów i urządzeń, między innymi wózki do pielęgnacji upraw w szklarniach (ręczne, elektryczne, hydrauliczne), zawieszki do pomidorów, wentylatory cyrkulacyjne, opryskiwacze szklarniowe i automaty do oprysków roślin oraz inne.

Kładziemy nacisk na rozwój i poszerzanie oferty. Jakość naszych wyrobów jest naszym nadrzędnym priorytetem. Dlatego z wielkim szacunkiem i uwagą wsłuchujemy się w uwagi naszych klientów, zarówno te dotyczące poprawy jakości oferowanych wyrobów, jak i nowe pomysły dotyczące potrzebnych urządzeń.

Stale monitorujemy jakość naszych wyrobów i ich zgodność z aktualnymi przepisami i normami. Ściśle współpracujemy z certyfikowanymi i akredytowanymi jednostkami badawczo-rozwojowymi, dzięki czemu nasze produkty spełniają wymagania norm bezpieczeństwa krajowych i europejskich.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą handlową firmy. Jeżeli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszej oferty, prosimy o kontakt z naszą firmą.

Zapraszam do współpracy!

Z poważaniem
właściciel
mgr inż. Stanisław Nysiak